SZ1-10.00-Y50-F4P
DataSheet
SZ1-10.00-Y50-F4P PDF
Part Status:Active
Color:Yellow
Configuration:Single
Type:Flexible 10" (254.0mm)
Mounting Type:Panel Mount, Press Fit
Lens Style:Round with Domed Top
Lens Size:4.20mm