PLPQ3-10MM-FF
Manufacturer
Califia Lighting (Bivar)
VIGOR # :
Description
LIGHT PIPE PNL 3MM SQUARE 10MM
Catalog
Optics - Light Pipes
DataSheet
PLPQ3-10MM-FF PDF
Type Description
Series:PLPQ
Package:Bag
Part Status:Active
Color:Clear
Configuration:Single
Type:Rigid
Mounting Type:Panel Mount, Press Fit, Front
Lens Style:Square with Domed Top
Lens Size:3.4mm
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LPAR3-160-1000F-1-4
LPAR3-160-1000F-1-4
LED INDICATION, ROUND, CLEAR, FL
5151113F
5151113F
LIGHT PIPE 3 ELEMENT
LPC_034_CTP
LPC_034_CTP
LIGHT PIPE ROUND 4MM CLEAR
VJ0805D360MLCAP
VJ0805D360MLCAP
CAP CER 36PF 200V C0G/NP0 0805
PLPQ3-10MM-FF
PLPQ3-10MM-FF
LIGHT PIPE PNL 3MM SQUARE 10MM