FLP2FV4.5-SBC
Manufacturer
Califia Lighting (Bivar)
VIGOR # :
Description
LIGHT PIPE ASSY 2MM 4.5" RD/GN
Catalog
Optics - Light Pipes
DataSheet
FLP2FV4.5-SBC PDF
Type Description
Series:FLP2FV
Package:Bag
Part Status:Active
Color:Green, Red
Configuration:Single
Type:Flexible 4.5" (114.3mm)
Mounting Type:Board/Panel Mount, Press Fit
Lens Style:Round with Flat Top
Lens Size:4.20mm