SMFLPR1-13.0
Manufacturer
Califia Lighting (Bivar)
VIGOR # :
Description
LIGHT PIPE FLEXIBLE
Catalog
Optics - Light Pipes
DataSheet
SMFLPR1-13.0 PDF
Type Description
Series:SMFLPR1
Package:Bag
Part Status:Active
Color:Clear
Configuration:Single
Type:Flexible 13" (330.2mm)
Mounting Type:Board/Panel Mount, Press Fit
Lens Style:Rectangle with Flat Top
Lens Size:6.73mm x 4.19mm