Q22F1AYXXSY24AE
Description
INDICATOR 24V 22MM FLUSH YELLOW
DataSheet
Q22F1AYXXSY24AE PDF
Type Description
Series:Q22
Package:Bag
Part Status:Active
Type:LED
Lamp Color:Yellow
Lens Color:Yellow
Lens Transparency:Diffused
Ratings:AC/DC
Voltage:24V
Current:40mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.87" (22.10mm)
Lens Size:18.00mm Dia