FL1M-8SJ-3-R24V
Description
LED RED 8MM NUT 24VAC/DC STK
DataSheet
FL1M-8SJ-3-R24V PDF
Type:LED
Lamp Color:Red
Lens Color:Red
Lens Transparency:-
Ratings:DC
Voltage:24V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.31" (8.00mm)