S22L2SRGB14Q
DataSheet
S22L2SRGB14Q PDF
Ratings:DC
Voltage:10V ~ 30V
Current:70mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.866" (22.00mm)