FL1P-12NJ-1-Y2V
Description
LED YEL 12MM NUT 2VAC/DC STK
DataSheet
FL1P-12NJ-1-Y2V PDF
Type:LED
Lamp Color:Yellow
Lens Color:Yellow
Lens Transparency:-
Ratings:AC/DC
Voltage:2V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.47" (12.00mm)
Lens Size:11.60mm Dia