FL1P-16NJ-1-G24V
Description
LED GRN 16MM NUT 24VAC/DC STK
DataSheet
FL1P-16NJ-1-G24V PDF
Type:LED
Lamp Color:Green
Lens Color:Green
Lens Transparency:-
Ratings:AC/DC
Voltage:24V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.63" (16.00mm)
Lens Size:15.80mm Dia