TLL-87G-12V-S
Description
PANEL MOUNT GREEN CONTINUOUS OUT
DataSheet
TLL-87G-12V-S PDF
Type Description
Series:Turbo Liqht
Type:LED
Lamp Color:Green
Lens Color:Green
Lens Transparency:Diffused
Ratings:DC
Voltage:12V
Current:80mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:1.06" (26.80mm)
Lens Size:33.00mm Dia