QS121XXHR220
Description
INDICATOR 12MM FIXED HI RED 220V
DataSheet
QS121XXHR220 PDF
Type:LED
Lamp Color:Red
Lens Color:Red
Lens Transparency:Diffused
Ratings:AC
Voltage:220V
Current:3mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.47" (11.94mm)
Lens Size:14.00mm Dia