QS101XXHR110
Description
INDICATOR 10MM FIXED HI RED 110V
DataSheet
QS101XXHR110 PDF
Type:LED
Lamp Color:Red
Lens Color:Red
Lens Transparency:Diffused
Ratings:AC
Voltage:110V
Current:6mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.39" (9.91mm)
Lens Size:12.00mm Dia