
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 31 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Neon |
| Lamp Color: | - |
| Lens Color: | Amber |
| Lens Transparency: | - |
| Ratings: | AC |
| Voltage: | 125V |
| Current: | - |
| Panel Cutout Shape: | Rectangle |
| Panel Cutout Dimensions: | 1.28" x 0.40" (32.51mm x 10.16mm) |
| Lens Size: | 15.48mm x 11.91mm |
| Lens Style: | Rectangle with Flat Top |
| Millicandela Rating: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Ingress Protection: | - |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 31-2113 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED 5MM BLUE CLR PANEL MOUNT
PILOT LIGHT 12MM SQ YELLOW LED
PMI LED .250" 2V WIRE CYLINDRICA
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 4SMD
IC VIDEO CONVERTER 56QFN
NEON PANEL INDICATOR 125V
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM