
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | Red |
| Lens Color: | Red |
| Lens Transparency: | Clear |
| Ratings: | Vf (Typ), If (Max) |
| Voltage: | 2V |
| Current: | 30mA |
| Panel Cutout Shape: | Square |
| Panel Cutout Dimensions: | - |
| Lens Size: | 12.00mm |
| Lens Style: | Square with Flat Top |
| Millicandela Rating: | - |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | - |
| Ingress Protection: | - |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LP1S-L2-Z is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED PNL MNT 125/250V CLEAR
LED PNL MT 1" 125VAC WT DOME YEL
LED PNL MT 9MM 24V BLACK GREEN
IC VIDEO PASSIVE SWITCHES 56TQFN
PILOT LIGHT 12MM SQ RED CAP RED
RES CHAS MNT 374 OHM 1% 5W
3600 PRE-TERM ASSY BLU 25FT