
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 675 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED |
| Lamp Color: | Blue |
| Lens Color: | - |
| Lens Transparency: | - |
| Ratings: | DC |
| Voltage: | 3.3V |
| Current: | 20mA |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.20" (5.20mm) |
| Lens Size: | - |
| Lens Style: | - |
| Millicandela Rating: | 2810mcd |
| Wavelength - Peak: | - |
| Viewing Angle: | - |
| Termination Style: | PC Pin |
| Ingress Protection: | - |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 175 |
Current price of 6751411110F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED PANEL IND YELLOW 2.2V IP40
INDICATOR PB RECT WHT LED ILLUM
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR GREE
RES 57.6 OHM 1W 1% WW AXIAL
LED 7MM GRN PMI 24V W GASKET
ADJ PWR RES 470M OHM 16W CHAS MT
LED PANEL INDCATOR BLUE 3.3V