2PLB7LB-230
Description
PILOT LIGHT LED 22 MM CLEAR 230V
DataSheet
2PLB7LB-230 PDF
Part Status:Active
Type:LED
Lens Transparency:-
Ratings:AC
Voltage:230V
Current:20mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.87" (22.00mm)
Lens Size:28.00mm Dia