C46-NWW120-NWO
Description
PMI .250" LED 120V TAB DIFF CWHT
DataSheet
C46-NWW120-NWO PDF
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
5563709304F
5563709304F
LED PNL MT 1" 230VAC WT DOME YLW
LED MIN RED PMI 24V W/ CONN