2PLB7-110
Manufacturer
Altech Corporation
VIGOR # :
Description
PILOT LIGHT 22 MM CLEAR FILAMENT
Catalog
Panel Indicators, Pilot Lights
DataSheet
2PLB7-110 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Incandescent
Lamp Color:Clear
Lens Color:-
Lens Transparency:-
Ratings:-
Voltage:110V
Current:-
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:0.87" (22.00mm)