C464-NKG24H-CWO
Description
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR GREE
DataSheet
C464-NKG24H-CWO PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
C41-RAG28H-CRO
C41-RAG28H-CRO
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR RED/
50739171473600F
50739171473600F
PANEL INDICATOR INCAND 14V AMBER