C464-NKR60H-CWO
Description
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR RED
DataSheet
C464-NKR60H-CWO PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
464-BCA28H-NWO
464-BCA28H-NWO
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR AMBE
461W-NWB60H-NBO
461W-NWB60H-NBO
PMI .250" LED 60V WIRE DIFF BLU
C461-NWL12H-CWO
C461-NWL12H-CWO
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR WWHT
C464-NKR60H-CWO
C464-NKR60H-CWO