SCT3250EX-27.23"
Description
SCT3250EX 27.23" 8" EX112
DataSheet
SCT3250EX-27.23" PDF
Type:Capacitive
Diagonal Screen Size:27.23" (691.64mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
TOUCH SCREEN CAPACITIVE 10.84"
K-23-C
K-23-C
TOUCH SCREEN INFRARED IR 22.7"
K-17-C
K-17-C
TOUCH SCREEN INFRARED IR 17"
L955T-MUBC-Z
L955T-MUBC-Z
3.5X2.8X0.7MM PLCC2 SMD BLUE
LM3
LM3
PHOTO SEN MODULE ON/OFF
MIMXRT1060-EVK
MIMXRT1060-EVK
I.MX RT1060 EVAL BRD
SCT3250EX-27.23
SCT3250EX-27.23"
SCT3250EX 27.23" 8" EX112