P11S2V0FRSA10103MA
DataSheet
P11S2V0FRSA10103MA PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
T11X474MAB28
T11X474MAB28
P8PY222JB25
P8PY222JB25
P11S2VAFGSY00R0184
P11S2VAFGSY00R0184
TNPW06035K42BYEA
TNPW06035K42BYEA
RES 5.42K OHM 0.1% 1/8W 0603
SiT3373AC-2E2-30NE622.000000X
SiT3373AC-2E2-30NE622.000000X
XTAL OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
VJ2225A103JXAAT
VJ2225A103JXAAT
CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 2225