P34-100SQX/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 100VDC
DataSheet
P34-100SQX/MHIA PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input:100 ~ 220 VAC
Voltage - Output 1:100V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):100mA
Power (Watts):-
Applications:Medical
Features:-
Operating Temperature:-25°C ~ 71°C
Package / Case:7-DIP Module, 5 Leads
Size / Dimension:3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm)