P32-24SM/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 24VDC
DataSheet
P32-24SM/MHIA PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input:105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):50mA
Features:-
Operating Temperature:-25°C ~ 71°C
Efficiency:-
Mounting Type:Through Hole
Package / Case:4-DIP Module
Size / Dimension:2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm)
Approval Agency:CE, cURus
Standard Number:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
P39-3QX
P39-3QX
AC/DC CONVERTER 5VDC