
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | JAH (2W) |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Type: | Isolated Module |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 21.6V |
| Voltage - Input (Max): | 26.4V |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 83mA |
| Power (Watts): | 2 W |
| Voltage - Isolation: | 1 kV |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Features: | SCP, UVLO |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Efficiency: | 68% |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | 24-DIP Module, 12 Leads |
| Size / Dimension: | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Supplier Device Package: | - |
| Control Features: | - |
| Approval Agency: | - |
| Standard Number: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of JAH0224S24 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
DC DC CONVERTER 10V 75W
DC DC CONVERTER 5V 2W
XTAL OSC XO 29.4910MHZ CMOS SMD
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
JUMPER TERM BLK 10POS FLAT PIN
DC DC CONVERTER 24V 2W