
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SUS (3W) |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Type: | Isolated Module |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 18V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 200mA |
| Power (Watts): | 3 W |
| Voltage - Isolation: | 500 V |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Features: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Efficiency: | 80% |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | 6-DIP Module |
| Size / Dimension: | 0.94" L x 0.59" W x 0.26" H (24.0mm x 15.1mm x 6.5mm) |
| Supplier Device Package: | - |
| Control Features: | - |
| Approval Agency: | - |
| Standard Number: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SUS32415C-G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DC DC CONVERTER 3.3V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 50W
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
3.50 MM TERMINAL BLOCK, 45 ENTR
DC DC CONVERTER 15V 3W