
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ZUS (1.5W) |
| Package: | - |
| Part Status: | Active |
| Type: | Isolated Module |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 9V |
| Voltage - Input (Max): | 18V |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 100mA |
| Power (Watts): | - |
| Voltage - Isolation: | 500 V |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Features: | OCP |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 71°C (With Derating) |
| Efficiency: | 71% |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | 4-DIP Module |
| Size / Dimension: | 1.08" L x 0.71" W x 0.28" H (27.5mm x 18.0mm x 7.0mm) |
| Supplier Device Package: | - |
| Control Features: | - |
| Approval Agency: | - |
| Standard Number: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 |
Current price of ZUS1R51215 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DC DC CONVERTER 12V 50W
DC DC CONVERTER 15V 150W
DC DC CONVERTER 9V 2W
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
DC DC CONVERTER 15V
RES SMD 36K OHM 5% 1/8W 0805