P32-24SM-FST
Description
AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
DataSheet
P32-24SM-FST PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input:105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):50mA
Power (Watts):-
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:-
Efficiency:-
Operating Temperature:-25°C ~ 71°C
Features:-
Mounting Type:Chassis Mount
Size / Dimension:4.10" L x 2.50" W x 1.00" H (104.1mm x 63.5mm x 25.4mm)
Approval Agency:CE, cURus, UL
Standard Number:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
VI-RURR0-CYYY
VI-RURR0-CYYY
VI-RURR0-CYYY 7.5V 7.5V 5V 50W