VI-RU012-CYYY
Description
FG MICROCNTLR A/R FP R
Catalog
AC DC Converters
DataSheet
VI-RU012-CYYY PDF
Number of Outputs:-
Voltage - Input:-
Operating Temperature:-
Features:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WX1-744179-2
WX1-744179-2
PFC MEGAPAC-HP
VI-RU3YB-CUYY
VI-RU3YB-CUYY
VI-RU3YB-CUYY 24V 3.3V 95V 200
VI-QUL1-CQY
VI-QUL1-CQY
VI-QUL1-CQY 28V 12V 400W 50W M