WR9QI500LCPNA-N(R6B
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
DataSheet
WR9QI500LCPNA-N(R6B PDF
Type Description
Series:GT-46120-12VV-x.x-Q
Input Type:Multi-Blade (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):500mA
Power (Watts):12 W
No Load Power Consumption:75mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:0°C ~ 40°C
Output Connector:Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Cord Length:48.4" (1.23m)
Input Connector:Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension:2.52" L x 1.59" W x 1.24" H (64.0mm x 40.5mm x 31.5mm)