PISA11.CLASS2
Manufacturer
PULS
VIGOR # :
Description
MOD LOAD MONITOR FOR POWER CNVTR
Catalog
Accessories
DataSheet
PISA11.CLASS2 PDF
Type Description
Series:PISA11
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Module, Load Monitor
For Use With/Related Products:Power Converters
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WIRE HARNESS FOR LCM POWER SUPP
J2014003L001A
J2014003L001A
POWER SHELF FOR CP3500 RECTIFIER
BXAC-WT-H-01-A
BXAC-WT-H-01-A
WIRE INSERTION TOOL FOR BRICK DR
PISA11.CLASS2
PISA11.CLASS2
MMPQ2222
MMPQ2222
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
UP050CH111J-A-BZ
UP050CH111J-A-BZ
CAP CER 110PF 50V C0H AXIAL
CTVS06RF-19-11PB
CTVS06RF-19-11PB
CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP