LED20W-22-C0910
Description
LED DRIVER CC AC/DC 7-22V 910MA
DataSheet
LED20W-22-C0910 PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:7 ~ 22V
Current - Output (Max):910mA
Power (Watts):20 W
Voltage - Isolation:-
Dimming:-
Features:OCP, OVP, SCP
Ratings:IP66
Operating Temperature:-30°C ~ 60°C
Efficiency:81%
Termination Style:Wire Leads
Size / Dimension:3.74" L x 1.61" W x 0.98" H (95.0mm x 41.0mm x 25.0mm)