LED25W-72-C0350-HL-SD
Description
LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 350MA
DataSheet
LED25W-72-C0350-HL-SD PDF
Type Description
Series:LED-25W
Package:Box
Part Status:Obsolete
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:24 ~ 72V
Current - Output (Max):350mA
Power (Watts):25 W
Voltage - Isolation:-
Dimming:Analog
Features:OCP, OVP, SCP
Ratings:IP66
Operating Temperature:-
Efficiency:86%