GCA32A230VAC50/60HZ
Description
COIL ASSY 18-32A 230VAC 50/60HZ
DataSheet
GCA32A230VAC50/60HZ PDF
Quantity Unit Price Ext. Price
RHS100
RHS100
SSR HEATSINK 3.1 DEG C/W
AZ-12H
AZ-12H
CONTACTOR MOUNT
LED & DIODE MODULE 6-24V DC
LED20W-22-C0910-D
LED20W-22-C0910-D
GCA32A230VAC50/60HZ
GCA32A230VAC50/60HZ
PAXT0110
PAXT0110
TEMP METER LED PANEL MOUNT
105R-822HS
105R-822HS
FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD