GT95S85A
Description
TOR SCREW 95A 63-85A
DataSheet
GT95S85A PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
20 POS JUMPER 38.X1 SERIES RED
GUW12
GUW12
LINKS FOR REV CONT 12A