PYF14A-E-US
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
RELAY SOCKET 14 POS DIN RAIL
Catalog
Relay Sockets
DataSheet
PYF14A-E-US PDF
Type Description
Series:MY4H
Package:Box
Part Status:Active
Type:Socket
Number of Positions:14
Mounting Type:DIN Rail
Termination Style:Screw Terminal
For Use With/Related Products:MY4H Relays
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RELAY SOCKET DIN RAIL
SM2S-05C
SM2S-05C
RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
PY11
PY11
RELAY SOCKET 11 POS PANEL MOUNT
MASMCJ40A
MASMCJ40A
TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
PYF14A-E-US
PYF14A-E-US
RELAY SOCKET 14 POS DIN RAIL
AX7MCF2-915.0000
AX7MCF2-915.0000
XTAL OSC XO 915.0000MHZ CML SMD
LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT