GNR45DCZ
Description
SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
DataSheet
GNR45DCZ PDF
Package:Bulk
Part Status:Not For New Designs
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 600.0 V
Load Current:45 A