CWD4810-10
Description
SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
DataSheet
CWD4810-10 PDF
Type Description
Series:CW48
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 660.0 V
Load Current:10 A