CWA24125-10
Description
SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
DataSheet
CWA24125-10 PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Mounting Type:Chassis Mount
Circuit:SPST-NO (1 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:90 ~ 280VAC
Voltage - Load:24 V ~ 280.0 V
Load Current:125 A