D53TP50CH-10
Description
SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
DataSheet
D53TP50CH-10 PDF
Type Description
Series:53TP
Package:Bulk
Output Type:AC
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 530.0 V
Load Current:50 A