DRA3P48C42
Description
RELAY SSR 480 V
DataSheet
DRA3P48C42 PDF
Circuit:3PST-NO (3 Form A)
Output Type:AC, Zero Cross
Voltage - Input:36 ~ 60VAC
Voltage - Load:48 V ~ 510.0 V
Load Current:4.2 A