PM6760D75RPH
DataSheet
PM6760D75RPH PDF
Circuit:3PST-NO (3 Form A)
Output Type:AC
Voltage - Input:4 ~ 32VDC
Voltage - Load:48 V ~ 600.0 V
Load Current:75 A