
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSOP |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Circuit Type: | Isolated |
| Resistance (Ohms): | 10k |
| Tolerance: | ±0.5% |
| Number of Resistors: | 10 |
| Resistor Matching Ratio: | ±0.025% |
| Resistor-Ratio-Drift: | ±5ppm/°C |
| Number of Pins: | 20 |
| Power Per Element: | 100mW |
| Temperature Coefficient: | ±25ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Applications: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.344" L x 0.154" W (8.74mm x 3.91mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.068" (1.73mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of OSOPTA1002DT1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES ARRAY 4 RES 866K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 0804
RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC
RES ARRAY 10 RES 10K OHM 20SSOP
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
RES WW 2W 5% AXIAL