RACF164DJT430R
Description
RES ARRAY 4 RES 430 OHM 1206
DataSheet
RACF164DJT430R PDF
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):430
Tolerance:±5%
Number of Pins:8
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.030" (0.75mm)