TNPW1210680KBEEA
VIGOR # :
142354
Description
RES 680K OHM 0.1% 1/2W 1210
DataSheet
TNPW1210680KBEEA PDF
Part Status:Active
Resistance:680 kOhms
Tolerance:±0.1%
Power (Watts):0.5W, 1/2W
Composition:Thin Film
Features:Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Temperature Coefficient:±25ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Ratings:AEC-Q200
Size / Dimension:0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Height - Seated (Max):0.030" (0.75mm)