MMP100JR-22K
VIGOR # :
208773
Description
RES SMD 5% 1W MELF
DataSheet
MMP100JR-22K PDF
Part Status:Active
Resistance:22 kOhms
Tolerance:±5%
Power (Watts):1W
Composition:Metal Film
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Ratings:-
Size / Dimension:0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)