MMP200JR-36R
VIGOR # :
244443
Description
RES SMD 5% 2W MELF
DataSheet
MMP200JR-36R PDF
Part Status:Active
Resistance:36 Ohms
Tolerance:±5%
Power (Watts):2W
Composition:Metal Film
Features:-
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Ratings:-
Size / Dimension:0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)