TLR3APSDTE3L00F75
Manufacturer
KOA Speer Electronics, Inc.
VIGOR # :
248001
Description
RES 3M OHM 1% 3W 2512
DataSheet
TLR3APSDTE3L00F75 PDF
Type Description
Series:TLR
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Resistance:3 mOhms
Tolerance:±1%
Power (Watts):3W
Composition:Metal Element
Features:Automotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient:±75ppm/°C
Operating Temperature:-65°C ~ 170°C
Package / Case:2512 (6432 Metric)
Supplier Device Package:2512
Ratings:AEC-Q200
Size / Dimension:0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Height - Seated (Max):0.034" (0.87mm)