352224RFT
Manufacturer
VIGOR # :
415195
Description
RES SMD 24 OHM 1% 3W 2512
DataSheet
352224RFT PDF
Type Description
Series:3522, CGS
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Resistance:24 Ohms
Tolerance:±1%
Power (Watts):3W
Composition:Thick Film
Features:Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Ratings:AEC-Q200
Size / Dimension:0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)