HV733ATTE9094F
VIGOR # :
473544
Description
RES 9.09M OHM 1% 1W 2512
DataSheet
HV733ATTE9094F PDF
Part Status:Active
Resistance:9.09 MOhms
Tolerance:±1%
Power (Watts):1W
Composition:Thick Film
Features:High Voltage, Moisture Resistant
Temperature Coefficient:±100ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 155°C
Ratings:-
Size / Dimension:0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)